Golonka pieczona obiadowa

Golonka pieczona obiadowa

  

Golonki wieprzowe przednie bez kości z dodatkiem przypraw piecze się w piecu konwekcyjno parowym dzięki czemu uzyskujemy efekt chrupiącej skórki i niezapomnianego smaku. Można do golonki dodać kapustę i mamy kolejne danie.

 

 

Rolada boczkowa

Rolada boczkowa

  

Wędlina wyprodukowana z boczku wieprzowego najwyższej jakości z dodatkiem naturalnych przypraw. Pieczona w piecu konwekcyjno-parowym.

 

 

Smalec domowy z cebulą

Smalec domowy z cebulą

  

Słoninę topimy na patelni z dodatkiem przypraw, soli, cebuli i jabłek z własnego, ekologicznego ogrodu. Efektem są niezapomniane wrażenia smakowe ze świeżym pieczywem.

 

 

Szynka gotowana

Szynka gotowana

  

Wyselekcjonowane mięśnie szynki wieprzowej poddaje się procesowi marynowania po czym gotuje i lekko podpieka w piecu konwekcyjno-parowym.

 

 

Szynka pieczona lux

Szynka pieczona lux

  

Specjalnie wybrane mięśnie szynki wieprzowej poddaje się procesowi marynowania w kompozycji przypraw, po czym piecze w piecu konwekcyjno-parowym, uzyskując piękny kolor i wyśmienity smak. Szynka doskonale nadaje się na świąteczny stół.

 

 

Szynka rzeźnika

Szynka rzeźnika

  

Specjalnie wybrane mięśnie szynki wieprzowej łączy się z przyprawami i poddaje procesowi marynowania po czym umieszcza się w osłonce i wędzi na ciemno brązowy kolor.
Dzięki skomplikowanemu procesowi technologicznemu i specjalnej osłonce, która po parzeniu jest usuwana, uzyskaliśmy szeroki przekrój szynki.
Doskonale nadaje się do zwinięcia, np. z jajkiem lub dekoracji stołu podczas uroczystości rodzinnych.

 

 

Szynka westfalska

Szynka westfalska

  

Specjalnie wyselekcjonowane mięśnie szynki wieprzowej z odrobiną tłuszczu, umieszcza się wraz z kompozycją przypraw naturalnych w dębowej beczce na 3 tygodnie. Po tym czasie poddaje się wędzeniu na tzw. zimnym dymie przez kolejne 3 tygodnie.
Dzięki tak długiemu procesowi leżakowania i wędzenia uzyskaliśmy produkt który doceniają koneserzy smaku. Dostarcza niezapomniane wrażenia smakowe, których nie można porównać z niczym innym.